Všechny kategorie
HENTEK

Domů> O nás

Profil společnosti

HENTEK CAT je high-tech společnost specializující se na výzkum a vývoj, výrobu, prodej a související technické služby katalyzátorů pro regulaci emisí znečišťujících látek motorových vozidel. Díky špičkové základní technologii, silným schopnostem výzkumu a vývoje, bohatým zkušenostem s aplikacemi produktů a schopnosti štíhlé výroby a řízení kvality můžeme zákazníkům poskytnout cenově výhodné produkty a služby, které splňují přísnější emisní normy EURO IV, EURO V, EURO VI. .

Podnik má tým s odborníky zabývajícími se výzkumem a vývojem technologie katalyzátorů, přípravou výroby a technickými službami po mnoho let jako základ, zaměstnává řadu doktorandů a profesorů jako technickou podporu a spolupracuje s průmyslovým univerzitním výzkumem (IUR). vysoká škola chemie Pekingské univerzity letectví a kosmonautiky, aby poskytovala spolehlivou technickou podporu pro vývoj a aplikaci produktů na mezinárodní a domácí pokročilé úrovni. Catalyst, hlavní součást automobilového třícestného katalyzátoru, zvládl technologii plného zlepšení aktivity katalyzátoru a snížení obsahu drahých kovů prostřednictvím technického průlomu oddělení výzkumu a vývoje společnosti. Společnost bere profesionalitu, integritu, upřímnost a efektivitu jako svou obchodní filozofii.

Po letech výzkumu s předními základními technologiemi, silnými schopnostmi výzkumu a vývoje, vysoce kvalitním poprodejním servisem a zkušenostmi s řízením a provozem různých projektů se společnost snaží vybudovat nejprofesionálnější a vynikající profesionální tým v Číně. Společnost klade velký důraz na budování talentového týmu, formuluje detailní tréninkové plány zaměstnanců a poskytuje prostor pro růst talentů a projevy talentů.

Tovární displej

Certifikáty

1
2
14
13
12
11
10
9
8
7
6
5
4
3

Produkční technologie