Všechny kategorie
HENTEK

Domů> Novinky

HENTEK CAT rozvíjí Čínu a zahraniční trhy a buduje dílčí továrnu v Dezhou, ShanDong

Čas: 2022-12-02 Hity: 53

HENTEK CAT Environmental Protection Technology Co., Ltd., člen Ningbo Auto Parts Industry Association, je profesionální společnost zabývající se výzkumem a vývojem katalyzátorů pro kontrolu emisí znečišťujících látek (úprava koncových plynů) v oblasti motorových vozidel a výroba kalů a třícestných katalyzátorů. Společnost se již mnoho let hluboce angažuje v oblasti zpracování koncových plynů se zaměřením na výzkum a vývoj, výrobu a marketing třícestných katalyzátorových suspenzí. Vzhledem ke specifičnosti tohoto rozděleného odvětví přikládá Kaite Environmental Protection velký význam základnímu výzkumu, získala řadu nezávislých práv duševního vlastnictví, má základní technologie a pro konkurenty není snadné napodobit ji a je v tomto odvětví jedinečná.

Obrázky 1

Čínský automobilový průmysl prošel několika fázemi vývoje a nyní je na předním místě ve světě. Roční výroba, prodej a vlastnictví automobilů se staly prvními na světě. Rychlý rozvoj průmyslu přinesl zlepšení života čínského lidu, ale také obrovský tlak na ochranu životního prostředí. Země postupně navrhla projekt „Blue Sky Project“ a zahájila „bouři ochrany životního prostředí“, přičemž se zavázala, že bude implementovat environmentální správu a zároveň rozvíjet ekonomiku. Za tímto účelem vznikla technologie ochrany životního prostředí HENTEK CAT, která ukazuje na tři hlavní bolestivá místa na automobilovém trhu a zároveň vyvíjí úsilí směrem k OEM motorových vozidel, opravám a úpravám poprodejních služeb a souběžně dováženým vozidlům, která splňují národní VI emisní normy. Do služby jsou zahrnuta všechna vozidla, která nesplňují národní emisní normy VI.

Obrázky 2

V souladu s principem podnikání tam, kde je trh, zároveň za účelem vyřešení problému nedostatku půdy a podpůrného tlaku v Ningbo založila HENTEK CAT Environmental Protection tři výrobní základny po celé zemi s centrem Ningbo a čtyři produkty. Komplexní laboratoř, výzkumné a vývojové centrum. Vyvinutý v Ningbo, Nanjing, Shandong a Tianjin se stal hlavním podnikem v rozděleném průmyslu třícestné katalytické suspenze pro úpravu výfukových plynů motorových vozidel. V současné době stávající produkty společnosti plně splňují požadavky národního standardu VI a připravují se na národní standard VII.

Obrázky 3

Dne 28. listopadu 2021 pořádala společnost Kaite Environmental Protection Technology Co., Ltd. „Technický výměnný seminář 2021 společnosti Kaite Environmental Protection Technology Co., Ltd.“ v průmyslovém clusteru třícestných katalyzátorů v Dezhou, Shandong. Na akci byli pozváni představitelé místní samosprávy a odborníci z oboru. Zúčastnilo se téměř 200 lidí a zákazníků. Ningbo Auto Parts Association, jako mateřská společnost Kaite Environmental Protection Technology, byla pozvána, aby na akci přednesla hlavní zprávu o „Vývoji a konstrukci klastrů Ningbo Auto and Parts Industry“, která představí vývoj a budoucí trendy Ningbo Auto and Parts Industry. Zprávu účastníci přivítali a úspěšně doporučili vnějšímu světu společnosti Ningbo Automobile and Parts Industry a Ningbo Kaite Environmental Protection Technology Co., Ltd. Kromě toho na setkání pronesl projev Liu Jinzhen, ředitel Ekonomického a informačního úřadu okresu Ningjin, Dezhou, provincie Šan-tung, a celého procesu se zúčastnil He Jin, ekonomický poradce vlády okresu Shandong Gaotang. Odborník na řízení stanice M Liu Shuxin, odborník na podporu průmyslových řetězců Xu Zhonghua a generální ředitel Rong Yongbo z Kaite Environmental Protection Technology se během akce také podělili o svá témata.

Obrázky 4

Jako hostitel Yuan Xinming, generální ředitel Shandong Dezhou Yifeng Environmental Protection Co., Ltd., vedl všechny zaměstnance k tomu, aby se na akci hodně připravovali a poskytovali jim služby. Chtěl bych vám poděkovat.

Obrázky 5