Všechny kategorie
HENTEK

Domů> Produkty > Katalyzátor > Třícestný katalyzátor (TWC)

Třícestný katalyzátor


Místo původu:Čína
Výrobce:Hentek Cat
Modelové číslo:
Certifikace:ISO9001
Minimální objednávací množství:20pcs
Cena:Obchodovatelný
Balení Podrobnosti:Bublinová fólie + karton
Dodací lhůta:jeden měsíc
Platební podmínky:Zaplaťte před odesláním
Dodávka Schopnost:5000 XNUMX l / den
DOTAZ
Popis

Třícestná katalýza označuje katalýzu, která přeměňuje škodlivé plyny, jako jsou CO, HC a NOx z výfukových plynů automobilů, na neškodný oxid uhličitý, vodu a dusík prostřednictvím oxidace a redukce. Používejte hlavně třícestný katalyzátor. Třícestný katalyzátor se skládá z nosiče, povlaku a obalu. Nosič je kus z porézního keramického materiálu, který je instalován ve speciálním výfukovém potrubí. Nosič se mu říká proto, že se neúčastní samotné katalytické reakce, ale je pokrytý povlakem obsahujícím platinu, palladium, rhodium a další drahé kovy a vzácné zeminy. Je to nejdůležitější externí čisticí zařízení instalované ve výfukovém systému automobilu. Výkon katalyzátoru se odráží hlavně v rychlosti konverze, teplotě zhasnutí a stárnutí. Míra konverze je obecně 85 % až 100 %, teplota vznícení je kolem 270 °C a výkon stárnutí je při 950 °C po dobu 30 hodin a míra konverze není nižší než 80 %.

Rychlý detail:

Technické ukazatele katalytických produktů jsou: (l). míra čištění CO > 95 %, (2). Míra čištění HC ≥ 90 %, (3) NOX ≥ 85 %, (4). Životnost je 160,000 200,000-1 2 kilometrů, což patří k tuzemské přední úrovni; vzorec katalyzátoru má tři řady: 3). Série katalyzátorů z drahých kovů převážně na bázi drahých kovů, doplněná vzácnými zeminami a dalšími přísadami; (XNUMX). Série katalyzátorů vzácných zemin na bázi oxidů vzácných zemin, doplněná drahými kovy a dalšími přísadami; (XNUMX). Skupina katalyzátorů charakterizovaná sférickými nebo tvarovanými nosiči.

Konkurenční výhoda:

1. Dobrá disperze drahých kovů;

2. Nižší teplota vznícení;

3. Dobrá odolnost vůči vysokým teplotám;

4. Dobrá antitoxicita

5. Ukazatele životnosti: 50,000 200,000 kilometrů u vozidel v provozu a XNUMX XNUMX kilometrů u nových sériových vozidel.

Aplikace

Katalyzátor a konvertor následného zpracování výfukových plynů motorových vozidel

— TWC: Třícestný katalyzátor pro lehká benzinová vozidla (země II, země III, země IV, země V, země VI)

Technické parametry

Většinu specifikací lze provést a méně běžně používané specifikace lze přizpůsobit. Následující specifikace slouží jako reference.

StylShapePočet otvorůTloušťka stěny (mm)Vnější průměr nebo dlouhý a krátký rozsah průměru(mm)Rozsah výšky (mm)Toleranční rozsah (mm)
Přímý kožený nosičcylindrický400/60.165 0.025 ±93-143.850.8-152.4± 1

600/6

Seznamte se s přizpůsobením uživatele

Elipsa, typ dráhy a speciální typ

400/600

Dotazy a odpovědi zákazníků
    Neodpovídá žádné otázce!

dotaz

Žhavé kategorie